“Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь” (Т. Шевченко)
Неділя, 10.12.2023, 09:50
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS

Богуславський гуманітарний коледж - Медіа портал

Вітаємо на Медіа порталі сайту Богуславського гуманітарного коледжу ім.І.С.Нечуя-Левицького
Меню сайту
Форма входу
Наше опитування
Оцініть сайт
Всього відповідей: 371
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Блог

Головна » А чи знаєти Ви:
1 2 3 ... 44 45 »
Глобальна проблема екології (міркування).

Глобальна проблема екології (міркування).

Ми живемо у світі, який наповнений людьми різними за матеріальним благополуччям, освітою, ставленням до своєї країни, її історії, минулого і сучасного, до культури і духовності. Кожна людина індивідуальна, її світогляд залежить від сім’ї, в якій вона росла і виховувалась. Якщо людина освічена, талановита і благородна, то вона розуміє, що майбутнє залежить тільки від неї. Така людина принесе неоціненну користь суспільству.

Так, Д.С Лихачов, - російський вчений і громадський діяч, у своїй статті "Екологія культури” розмірковує про моральну відповідальність перед наступними поколінням. Він вважає, що любов до рідної культури, природи, малої Батьківщини - завдання першорядної важливості!

Україна - країна безкрайніх лісів, озер, повноводних річок, але ми не завжди розуміємо, яка дорогоцінна і вразлива природа. Забруднення навколишнього середовища загрожує загибеллю всього людства. Люди вирубують ліси, зливають у річки відходи, отрутохімікати, а природа, задихаючись, просить нас про допомогу!

Пам’ятаймо, зберігаючи природу ми дбаємо про майбутнє світу!

Категорія: А чи знаєти Ви: | Переглядів: 734 | Додав: admin | Дата: 03.09.2010

Для чого люди вивчають природу?

Для чого люди вивчають природу?

Знання про природу полегшують людині життя. Поки люди не знали, як добувати метали, вони робили сокири, наконечники для стріл та інші предмети з каменю.

Коли дізналися, з чого і як можна одержувати метали, то навчилися робити з них різноманітні предмети, які значно полегшили працю людини.

Коли люди вивчили рослини, вони стали краще обробляти для них землю, правильно доглядати за ними і вирощувати великі врожаї.

Коли добре пізнали тварин, приручили деяких з них, поліпшили їх породу, навчилися отримувати від них багато молока, м’яса, вовни та інших продуктів.

Вивчивши природу, людина змусила працювати на себе воду і пар, електрику, енергію атома і сонячних променів. Люди вивчають природу також і для того, щоб краще охороняти її багатства і красу.

На кінець пропонуємо переглянути прекрасні знімки живої і неживої природи:

1). Долина річки Урубамба, Перу:
Долина річки Урубамба, Перу.
2). Квіти аконіту на березі озера Бахальпзее, Швейцарія:
Квіти аконіту на березі озера Бахальпзее, Швейцарія.
3). Монгольський степ:
Монгольський степ
4). Чаринський Каньйон:
Чаринський Каньйон.
5). Кольсайські озера, Казахстан:
Кольсайські озера.
6). Панда:
Панда.
7). Гепарди:
Гепарди
8). Скопа вихоплює здобич з води:
Скопа вихоплює здобич з води.
9). Золотий тигр:
Золотий тигр.
10). Борера, Великобританія:
Борера, Великобританія.


Категорія: А чи знаєти Ви: | Переглядів: 1026 | Додав: admin | Дата: 03.09.2010

Вежу-маяк побудують в Ріо-де-Жанейро.

Вежу-маяк побудують в Ріо-де-Жанейро.

Висотна башта з панорамним оглядом океанського узбережжя і міста буде побудована в Ріо-де-Жанейро. Проект споруди був представлений архітектурним бюро ICE Architects із Гонконгу.

Конструкція за задумом архітекторів буде не тільки виконувати функції маяка, але і стане одним з найкращих місць для відпочинку туристів та корінних жителів Ріо-де-Жанейро.

У верхній частині будівлі буде знаходитися платформа круглої форми змінної поверховості, що поєднує в собі відкриті тераси і закриті зони, на яких відвідувачам будуть запропоновані музей, театр, обсерваторія, кафе і платформа для екстремальних стрибків.

З оглядової площі відкриються чудові види на знаменитий пляж Іпанема і на район Копакобана.

Завдяки потужному підсвічуванню Rio постане сяючим кільцем, в центрі платформи розміститься гігантський LED-монітор, зображення якого найкраще буде спостерігати з пірсу, який буде знаходитися в основі конструкції.

Вежу-маяк побудують в Ріо-де-Жанейро.

Вежу-маяк побудують в Ріо-де-Жанейро.

Категорія: А чи знаєти Ви: | Переглядів: 531 | Додав: admin | Дата: 03.09.2010

Найшвидший мікропроцесор у світі.

Найшвидший мікропроцесор у світі.

Корпорація IBM днями повідала про свій новий винахід - високопродуктивний мікропроцесор, який отримав назву z196. За словами розробників, представлений чіп є найшвидшим у світі: тактова частота 5,2 ГГц.

Пристрій, виготовлений по 45-нанометровій технології, має в своєму розпорядженні 1,4 млрд. транзисторів розташованих на площі в 512 мм ².

В арсеналі мікропроцесора 128 кб кеша даних 1 рівня, 1,5 Мб - 2 рівня та 64 кб кеша команд.

Чіп обладнаний двома сопроцесорами і 4 ядрами, необхідними для криптографічного шифрування.

Постачання z196 почнуться у вересні.

Категорія: А чи знаєти Ви: | Переглядів: 615 | Додав: admin | Дата: 03.09.2010

Віщі сни.

Віщі сни, пророчі сни.

У повсякденному житті кожна людина переживає безліч різного роду тривог і радощів. Так і у снах знаходять своє відображення наші з Вами думки, почуття, дії і т.д. Досить часто людина бачить уві сні те, чого вона дуже сильно хоче, або, абсолютно навпаки, те, чого вона дуже сильно боїться. Час від часу найзаповітніші наші бажання виникають у сновидіннях. Все це разом і дає підстави вважати, що сни мають властивість збуватися або, як кажуть, приснився «віщий» сон.

Так, маленькій дитині іноді досить задовго до її власного дня народження може присниться улюблена іграшка або бажана домашня тварина, яку вона би дуже хотіла, щоб їй подарували на честь свята. І зовсім немає в цьому нічого дивного або надприродного, якщо такий сон дитини збудеться в майбутньому.

Припустимо таку ситуацію. Якійсь людині приснився дуже неприємний сон або навіть дуже страшний сон. Наприклад, припустимо, що ногу порізало уламком скла. А через пару днів у цієї людини на цій же нозі з’явився нарив, вона згадує свій недавній сон і думає, що він був «віщим», що цей сон «передбачив» даний нарив, трохи видозмінивши його уві сні, і показав його як поріз. Яким же чином можливо пояснити дане «віще» сновидіння? А відповідь на це питання захована неглибоко. Конкретне захворювання розвивалося у цієї людини поступово, проте ще досить слабкі больові сигнали нервової системи просто не досягали кори головного мозку під час неспання. Незаперечним фактом є те, що мозок сплячої людини в достатній мірі чутливий навіть до досить слабких сигналів нервової системи. Однак, також не варто вважати, що після подібного сну беззастережно настане захворювання.

Найчастіше «віщі», або як їх ще називають «пророчі» сновидіння викликаються різними подразненнями, які доходять до людини із зовнішнього середовища безпосередньо під час її сну.

Категорія: А чи знаєти Ви: | Переглядів: 579 | Додав: admin | Дата: 03.09.2010

Наркоманія. Види наркоманії.

Наркоманія. Види наркоманії.

Всі види наркотиків поділяються на дві категорії: рослинні, приготовані з конопель або маку, а також фармацевтичні препарати і хімічні сполуки. У природі існує досить велика кількість речовин, які здатні надавати наркотичну дію на людину. Наркотичним ефектом володіють наступні речовини: речовина, яка міститься у головках маку (молочний сік, що відтікає із зроблених надрізів на неповністю зрілих маківках, який після висихання називають опіумом), речовини, які містяться в різних частинах індійської коноплі (гашиш), а також у деяких отруйних грибах і т. д.

Останнім часом особливо істотно розширився асортимент речовин, які безпосередньо впливають на психічний стан людини. Зареєстровано використання з метою одурманення навіть пральних порошків, бензину, інших сильнодіючих хімічних речовин побутового і промислового призначення.

Розрізняють такі види наркоманії:

Опійна наркоманія: характерні легке збудження, прискорене мислення, швидка мова, різке звуження зіниць, сухість шкіри, блідість обличчя і слизової оболонки.

Гашишна наркоманія: характерні приступи сміху без причин, мова дуже заплутана, дихання прискорене, зміна настрою, безтурботність, легковажність, втрачається відчуття часу.

Ефедронова наркоманія: характерно стан захоплення, безглуздої метушні, балакучості, губи сухі, дуже добре видно сліди ін’єкцій на руках, зіниці розширені. Цей «інтелектуальний допінг» може тривати протягом декількох діб, до повного виснаження, потім завершується глибоким сном, викликаним прийомом великої кількості снодійних засобів.

Барбітуратна наркоманія: стан дуже сильно нагадує алкогольне сп’яніння, увага розсіяна, погане осмислення ситуації, загальмованість, гучний голос, мова невиразна, порушена координація рухів, зіниці очей розширені, реакція їх на світло млява.

Категорія: А чи знаєти Ви: | Переглядів: 535 | Додав: admin | Дата: 31.08.2010

Головний біль і причини його виникнення.

Головний біль і причини його виникнення.

Більшість людей не з чуток знають, що таке головний біль? Часом він з’являється лише іноді і зникає відразу після вживання декількох таблеток цитрамону або анальгіну. Але для більшості головний біль - це постійний і болісний супутник життя.

Вчені вже давно намагаються з’ясувати, чому у людини може боліти голова, і які основні причини появи головного болю. Зараз відомо, що головний біль включає в себе цілу групу різних форм головного болю, які можуть бути незалежною хворобою або симптомом будь-якої іншої хвороби. Медики вже давно довели, що головний біль виникає з різних причин: через порушення внутрішньочерепного кровообігу, застуди, підвищення артеріального тиску, у разі надлишку або застою крові, при інтоксикації організму, і так далі. З’ясування причин і розпізнавання головного болю має першорядне значення для вірного вибору засобів лікування і повинно обов’язково проводитися лікарем.

Однією із форм головного болю є мігрень, - це хвороба з періодично повторюваними нападами сильного головного болю, яка зазвичай буває односторонньою, що виникає в районі чола, скроні, очей. При цьому найчастіше передує відчуття сонливості, нудоти або мигтіння крапок перед очима. Тривалість окремих нападів може варіюватися від декількох годин до доби і більше.

В сучасному світі проблема головного болю набула великої гостроти, адже згідно із даними статистики майже 80% дорослого населення страждають головним болем, який призводить до зниження працездатності людини та якості її життя.
Категорія: А чи знаєти Ви: | Переглядів: 537 | Додав: admin | Дата: 31.08.2010

Найпопулярніші сайти серед усіх користувачів Інтернету.

Список найпопулярніших сайтів в світі.

Інтернет або Всесвітня комп’ютерна мережа має власну історію, яка розпочалася ще у 1962 році. З того часу, а особливо за останні десять років, мережа Інтернет дуже розвинулася і вийшла на новий якісний рівень. Якщо в 1993 році в Інтернеті було близько 26 тисяч сайтів, то сьогодні це число зросло в мільйони разів, так само, як і кількість користувачів по всьому світу (понад 1 млрд).

В наш час, Інтернет – це частинка життя для великої кількості людей, оскільки тут користувачі перебувають по декілька годин на добу, відвідуючи різні сайти.

Спеціальні маркетингові компанії час від часу складають рейтинг найпопулярніших сайтів, який ми пропонуємо Вашій увазі:

1. Google.com – популярна пошукова система, якою щоденно користуються більше 42% усіх користувачів Інтернету.

2. Facebook.com – найпопулярніша соціальна мережа. Сьогодні, тут зареєстровано більше 500 мільйонів користувачів по всьому світу.

3. Yahoo.com –пошукова система з великою кількістю сервісів.

4. Youtube.com – найпопулярніший відео-сервіс в усьому світі.

5. Live.com - ще одна пошукова система, яка належить відомій корпорації Microsoft.

6. Wikipedia.org – найбільша онлайн-енциклопедія в Інтернеті.

7. Blogger.com – сервіс від компанії Google, призначений для створення блогів, які останнім часом набирають великої популярності.

8. Baidu.com – китайська пошукова система.

9. Msn.com – інтернет-провайдер, яким володіє Microsoft.

10. QQ.com – китайське ICQ.

Цікавий факт:

В 2009 році кількість україномовних сайтів перевищила 400 000.
Категорія: А чи знаєти Ви: | Переглядів: 762 | Додав: admin | Дата: 31.08.2010

Молоко - велике джерело вітаміну D.

Молоко - велике джерело вітаміну D.

Молоко, як продукт харчування, дуже корисне для людини. Воно містить в собі велику кількість компонентів (приблизно 100), серед яких переважають білки, вода, гормони, мінеральні речовини, та інші. А такі компоненти, як казеїн та лактоза, взагалі не містяться в інших продуктах харчування.

Крім того, що молоко добре засвоюється, воно є великим джерелом вітаміну D, який підсилює увесь організм та зміцнює кістки. А останнє дослідження вчених довело, що молоко запобігає захворюванням серця, захворюванням на розсіяний склероз і такій страшній хворобі, як рак простати. Також відомо, що вітамін D дуже корисний у профілактиці хвороби Альцгеймера.

Варто нагадати, ще раніше вченим вдалося з’ясувати, що вітамін D може знизити рівень смертності.

Цікавий факт:

Фахівці вважають, що приблизно 75-80% жителів Європи мають здатність перетравлення молока, а більшість представників монголоїдної раси (Китай, Японія, острови Полінезії), майже ніколи не вживають молоко, оскільки їх організм не здатний його засвоїти!


Категорія: А чи знаєти Ви: | Переглядів: 551 | Додав: admin | Дата: 31.08.2010

Краса природи від National Geographic.

Час від часу науково-популярний телеканал National Geographic Channel опубліковує колекції красивих фотографій природи. Ось чергова колекція.

1. Американський журавель:
Американський журавель.
2. Євразійський бурий ведмідь (Фінляндія):
Євразійський бурий ведмідь (Фінляндія).
3. Національний парк Кемері (Латвія):
Національний парк Кемері, Латвія
4. Річка Кінг Рівер (Австралія):
Річка Кінг Рівер (Австралія).
5. Національний заповідник Каталаліксар (Чилі):
Національний заповідник Каталаліксар, Чилі
6. Американська річкова черепаха (Теннессі):
Американська річкова черепаха (Теннессі).
7. Морська зірка (Французька Полінезія):
Морська зірка (Французька Полінезія).
8. Актинія Heteractis magnifica (Великий Бар’єрний Риф, Австралія):
Актинія Heteractis magnifica (Великий Бар'єрний Риф, Австралія).
9. Айсберг:
Айсберг.
10. Блискавка в Дубаї:
Блискавка в Дубаї.


Категорія: А чи знаєти Ви: | Переглядів: 512 | Додав: admin | Дата: 31.08.2010

Календар
«  Грудень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Богуслав
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького
Адреса: 09700 м.Богуслав, Київської області, вул.Інтернаціональна, 17
Телефон: (04561) 4-28-85 (приймальна комісія);
E-mail: B_collage@ukr.net

Безкоштовний хостинг uCoz