“Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь” (Т. Шевченко)
Четвер, 30.05.2024, 18:24
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS

Богуславський гуманітарний коледж - Медіа портал

Вітаємо на Медіа порталі сайту Богуславського гуманітарного коледжу ім.І.С.Нечуя-Левицького
Меню сайту
Форма входу
Наше опитування
Оцініть сайт
Всього відповідей: 372
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Що таке успіх

ЯК МИ ЗАВАЖАЄМО СВОЄМУ УСПІХУ

     Чи хочете ви стати успішною людиною? Чи хочете ви стати упевненим і рішучим? Чи хочете ви вільно подорожувати по світу і купувати ті речі, які вам сподобалися, а не ті, які ви можете дозволити собі купити.

     99,99% людей дадуть відповідь на ці питання позитивно. Більшість людей хочуть щасливого і успішного життя і це незаперечний факт. Це нормально і природно. Протиприродно, якби люди хотіли для себе позбавлень і проблем, горя чи невдачі. 

     Давайте відразу домовимося прийняти, що людина може все, що вона повністю відповідальна за своє життя. Все що людина має в своєму житті, вона створює своїми думками і вчинками.

     І зараз вже неможливо точно визначити, хто придумав теорію про незмінність людської долі, про те, що “від долі не втечеш”, “як на роду написано, так і буде”, і ще сотні інших обмежуючих переконань. Очевидно одне, що ті, хто придумав і впровадив у маси ці переконання, отримали у володіння тисячі і тисячі добровільних рабів. Адже як зручно мати у себе в підпорядкуванні людину, яка глибоко переконана в тому, що це його доля така бути все життя рабом і що йому сповна віддасться на небесах за його смирення і послух.
     Теорія про незмінність долі на сьогоднішній день повністю зжила себе і ХХІ століття ознаменувало собою епоху людини, яка сама творить свою долю,  який повністю відповідальний за своє життя.

     Отже, давайте перейдемо від теорії до практики. Як ми з вами з’ясували, більшість людей на планеті Земля хочуть успіху. Але тут виникає питання. А чому ж успішних людей так мало? Чому більшість людей отримують мізерну зарплату, живуть у маленьких квартирах, їздять на старих автомобілях, за все життя так і не реалізовують свій потенціал. Чому так мало на вулицях задоволених і радісних перехожих? І ще тисяча і одне чому.

 

 

Існує кілька причин, які заважають нам досягти наших цілей і стати по справжньому щасливою людиною.

1. Внутрішнє протистояння
2. Невіра в себе і свої сили
3. Відсутність сили волі та цілеспрямованості

Внутрішнє протистояння.

     Всі ми знаємо, що наша підсвідомість грає важливу роль в нашому житті. Всі події, які відбуваються в нашому житті, погані або хороші, створюються нашою підсвідомістю. Але підсвідомість виконує лише наші вказівки. Якщо ви вважаєте, що вас оточують грубі і невдячні люди, то ваша підсвідомість буде залучати у ваше життя саме таких людей. Але варто впродовж всього декількох днів перейнятися ідеєю того, що навколо повно щирих і доброзичливих людей, як ви станете зустрічати їх повсюди, а всі невігласи просто зникнуть з вашого життя.

     Так що ж таке внутрішнє протистояння і як з ним боротися? Давайте візьмемо, для прикладу, один з найбільш поширених випадків. Ви хочете багато заробляти. Ви працюєте все більше і більше, підвищуєте свою кваліфікацію, шукаєте нову роботу, читаєте книги зі збагачення.

     Так минає місяць, два, рік, а результатів досі не видно. Ви все ще не можете дозволити собі відвідати дорогий ресторан, не можете відправитися в подорож у країну вашої мрії, їздите в кращому випадку на старенькій машині. І при цьому кожен день ставите собі питання: “Чому це відбувається? Адже я так хочу розбагатіти. Я так хочу стати успішним. Я додаю для цього стільки зусиль. Напевно, я невдаха”.

     Ви можете битися головою об невидиму стіну до нескінченності. Можете жаліти себе і дивуватися, чому ви так багато працюєте за такі маленькі гроші, але, на жаль, сльозами горю не зарадиш.

Так в чому полягає проблема?

     Вся справа у ваших внутрішніх переконаннях. Якщо ви вважаєте, що гроші псують людину, що у багатих багато проблем, що великі гроші можна заробити тільки нечесним шляхом, то ваша підсвідомість із задоволенням створить такі ситуації, які допоможуть вам ще і ще раз переконатися у ваших переконаннях. І як ви думаєте, чи захочуть гроші йти до людини, яка так до них ставиться? Я б на їх місці добре перед цим подумав.

     Принцип внутрішнього протистояння працює у всіх життєвих сферах. Якщо ви хочете зустріти кохану людину, але глибоко всередині вірите, що всіх нормальних чоловіків або жінок вже давно розібрали, то можете навіть і не намагатися зустріти свою половинку, тільки дарма витратите час і енергію.

     А якщо, наприклад, ви хочете створити свою власну справу, але вважаєте, що вас задавлять податки, що у вас немає грошей для старту, навколо жахлива конкуренція, зараз не той час і місце для свого бізнесу, як ви вважаєте, чи варто вам намагатися що-небудь робити?

Порада. Після того, як ви поставили собі мету і збираєтеся почати рухатися до її досягнення, подумайте, як ви можете самі собі перешкоджати? Які ваші переконання можуть перешкодити вам у досягненні вашої мети? Розчистити заздалегідь свій шлях від завалів, і ваш похід буде набагато швидше і комфортніше.

Невіра в себе і свої сили.

     Якщо ви не вірите в себе і в свій успіх, як ви збираєтеся досягти чогось у своєму житті? Багато хто вважає, що успішні люди впевнені в собі саме тому, що вони досягли успіху і можуть собі це дозволити. І мало хто здогадується, що ці люди досягли успіху завдяки своїй впевненості. Тобто спочатку з’являється впевненість, а потім успіх. І ніяк не навпаки. До невдах успіх не липне.

     Дуже важко бути впевненим у собі, коли життя не ладиться, робота не та, та й зарплата особливо не радує. Але саме в цьому і полягає сила цього випробування. Бути впевненим і щасливим не дивлячись ні на що. А успіх і удача не змусять себе довго чекати.

Відсутність сили волі та цілеспрямованості.

     Дуже багато людей читають розвиваючу літературу, відвідують спеціальні тренінги та курси, багато міркують. Але, на жаль, лише від читання книг нічого в житті не змінюється. Ви читаєте одну книгу за іншою, захоплюєтеся геніальними думками автора, пишайтеся своїм багажем знань. Але на цьому справа в більшості випадків і закінчується.

     Тому відкрию для вас секрет, який люди вперто не хочуть помічати: “Від простого читання книг ваше життя ніколи не змінитися”.

      Ваше життя зміниться лише тоді, коли ви закатати рукави, і почнете діяти. З сьогоднішнього дня ви можете почати робити півгодинну ранкову зарядку. З завтрашнього дня стати повністю відповідальним за все, що відбувається у вашому житті. А ще через день пробачити всіх людей, які так чи інакше залишили неприємний осад у вашій душі. І так треба діяти кожен день. Тільки тоді ваше життя почне змінюватися. Ви почнете зустрічати все більше і більше цікавих людей. Вам почнуть підвертається вигідні пропозиції. Вас будуть всі частіше хоронитель геніальні ідеї. І через зовсім невеликий відрізок часу ви зможете гордо заявити на весь світ: “Я задоволений всім, що відбувається в моєму житті, я сам створюю своє життя, і я добиваюся всього, чого захочу”!

Вчимося спілкуватися без конфліктів 

1. Вправа «Посмішка». Варто домогтися того, щоб на Вашому обличчі завжди була стала тепла доброзичлива усмішка. Якщо її немає, то виробляйте готовність до неї. Внутрішня посмішка повинна бути завжди при доброзичливій особі.

2. Вправа «Мир тобі». Перша внутрішня фраза при зустрічі з будь-якою людиною повинна бути: «Мир тобі!» Виходячи вранці з дому, не забувайте, що ці слова мають бути зверненням до неба, пташок, дерев. 

3. Вправа «Оцінка себе». Частіше треба бути оцінюваним, ніж оцінюючим. Не бути байдужим до того, чи затишно оточуючим поряд із Вами. Майте цю думку «при собі».

4. Вправа «Приємна розмова». Якщо запитання було неприємне, все одно зробіть розмову приємною. Правий співрозмовник чи ні, зробіть так, щоб йому з вами було приємно вести розмову. Підвищуйте себе у своїх думках та в очах співрозмовника.

5. Вправа «Комплімент і подяка». Використайте будь-яку можливість, щоб висловити людині приємність. Все, що вам у людині сподобалось, виявіть очима, усмішкою, словами. Наприклад: «Ви маєте гарний вигляд!», «Від душі дякую, це просто похвально!» Головне, щоб це було сказано, виявлено від душі.

6. Вправа «Громовиця відміняється». Вчіться стримувати свої негативні емоції. Не сваріться! Від цього погано всім. Будьте терплячими.

7. Вправа «Мудрець». Навчайтесь мудрості, споглядання життя та вміння програвати. Ваш програш – Ваш новий досвід і можливість винести з нього урок. Знайдіть у себе мужність запитати подумки: «Як би до цього поставився мудрець?» У вчинках має переважати розважливість.

Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Богуслав
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького
Адреса: 09700 м.Богуслав, Київської області, вул.Інтернаціональна, 17
Телефон: (04561) 4-28-85 (приймальна комісія);
E-mail: B_collage@ukr.net

Безкоштовний хостинг uCoz