“Учітесь, читайте, і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь” (Т. Шевченко)
Середа, 06.12.2023, 20:36
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS

Богуславський гуманітарний коледж - Медіа портал

Вітаємо на Медіа порталі сайту Богуславського гуманітарного коледжу ім.І.С.Нечуя-Левицького
Меню сайту
Форма входу
Наше опитування
Оцініть сайт
Всього відповідей: 371
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Блог

Головна » 2010 » Серпень » 31
Наркоманія. Види наркоманії.

Наркоманія. Види наркоманії.

Всі види наркотиків поділяються на дві категорії: рослинні, приготовані з конопель або маку, а також фармацевтичні препарати і хімічні сполуки. У природі існує досить велика кількість речовин, які здатні надавати наркотичну дію на людину. Наркотичним ефектом володіють наступні речовини: речовина, яка міститься у головках маку (молочний сік, що відтікає із зроблених надрізів на неповністю зрілих маківках, який після висихання називають опіумом), речовини, які містяться в різних частинах індійської коноплі (гашиш), а також у деяких отруйних грибах і т. д.

Останнім часом особливо істотно розширився асортимент речовин, які безпосередньо впливають на психічний стан людини. Зареєстровано використання з метою одурманення навіть пральних порошків, бензину, інших сильнодіючих хімічних речовин побутового і промислового призначення.

Розрізняють такі види наркоманії:

Опійна наркоманія: характерні легке збудження, прискорене мислення, швидка мова, різке звуження зіниць, сухість шкіри, блідість обличчя і слизової оболонки.

Гашишна наркоманія: характерні приступи сміху без причин, мова дуже заплутана, дихання прискорене, зміна настрою, безтурботність, легковажність, втрачається відчуття часу.

Ефедронова наркоманія: характерно стан захоплення, безглуздої метушні, балакучості, губи сухі, дуже добре видно сліди ін’єкцій на руках, зіниці розширені. Цей «інтелектуальний допінг» може тривати протягом декількох діб, до повного виснаження, потім завершується глибоким сном, викликаним прийомом великої кількості снодійних засобів.

Барбітуратна наркоманія: стан дуже сильно нагадує алкогольне сп’яніння, увага розсіяна, погане осмислення ситуації, загальмованість, гучний голос, мова невиразна, порушена координація рухів, зіниці очей розширені, реакція їх на світло млява.

Категорія: А чи знаєти Ви: | Переглядів: 535 | Додав: admin | Дата: 31.08.2010

Головний біль і причини його виникнення.

Головний біль і причини його виникнення.

Більшість людей не з чуток знають, що таке головний біль? Часом він з’являється лише іноді і зникає відразу після вживання декількох таблеток цитрамону або анальгіну. Але для більшості головний біль - це постійний і болісний супутник життя.

Вчені вже давно намагаються з’ясувати, чому у людини може боліти голова, і які основні причини появи головного болю. Зараз відомо, що головний біль включає в себе цілу групу різних форм головного болю, які можуть бути незалежною хворобою або симптомом будь-якої іншої хвороби. Медики вже давно довели, що головний біль виникає з різних причин: через порушення внутрішньочерепного кровообігу, застуди, підвищення артеріального тиску, у разі надлишку або застою крові, при інтоксикації організму, і так далі. З’ясування причин і розпізнавання головного болю має першорядне значення для вірного вибору засобів лікування і повинно обов’язково проводитися лікарем.

Однією із форм головного болю є мігрень, - це хвороба з періодично повторюваними нападами сильного головного болю, яка зазвичай буває односторонньою, що виникає в районі чола, скроні, очей. При цьому найчастіше передує відчуття сонливості, нудоти або мигтіння крапок перед очима. Тривалість окремих нападів може варіюватися від декількох годин до доби і більше.

В сучасному світі проблема головного болю набула великої гостроти, адже згідно із даними статистики майже 80% дорослого населення страждають головним болем, який призводить до зниження працездатності людини та якості її життя.
Категорія: А чи знаєти Ви: | Переглядів: 537 | Додав: admin | Дата: 31.08.2010

Найпопулярніші сайти серед усіх користувачів Інтернету.

Список найпопулярніших сайтів в світі.

Інтернет або Всесвітня комп’ютерна мережа має власну історію, яка розпочалася ще у 1962 році. З того часу, а особливо за останні десять років, мережа Інтернет дуже розвинулася і вийшла на новий якісний рівень. Якщо в 1993 році в Інтернеті було близько 26 тисяч сайтів, то сьогодні це число зросло в мільйони разів, так само, як і кількість користувачів по всьому світу (понад 1 млрд).

В наш час, Інтернет – це частинка життя для великої кількості людей, оскільки тут користувачі перебувають по декілька годин на добу, відвідуючи різні сайти.

Спеціальні маркетингові компанії час від часу складають рейтинг найпопулярніших сайтів, який ми пропонуємо Вашій увазі:

1. Google.com – популярна пошукова система, якою щоденно користуються більше 42% усіх користувачів Інтернету.

2. Facebook.com – найпопулярніша соціальна мережа. Сьогодні, тут зареєстровано більше 500 мільйонів користувачів по всьому світу.

3. Yahoo.com –пошукова система з великою кількістю сервісів.

4. Youtube.com – найпопулярніший відео-сервіс в усьому світі.

5. Live.com - ще одна пошукова система, яка належить відомій корпорації Microsoft.

6. Wikipedia.org – найбільша онлайн-енциклопедія в Інтернеті.

7. Blogger.com – сервіс від компанії Google, призначений для створення блогів, які останнім часом набирають великої популярності.

8. Baidu.com – китайська пошукова система.

9. Msn.com – інтернет-провайдер, яким володіє Microsoft.

10. QQ.com – китайське ICQ.

Цікавий факт:

В 2009 році кількість україномовних сайтів перевищила 400 000.
Категорія: А чи знаєти Ви: | Переглядів: 762 | Додав: admin | Дата: 31.08.2010

Молоко - велике джерело вітаміну D.

Молоко - велике джерело вітаміну D.

Молоко, як продукт харчування, дуже корисне для людини. Воно містить в собі велику кількість компонентів (приблизно 100), серед яких переважають білки, вода, гормони, мінеральні речовини, та інші. А такі компоненти, як казеїн та лактоза, взагалі не містяться в інших продуктах харчування.

Крім того, що молоко добре засвоюється, воно є великим джерелом вітаміну D, який підсилює увесь організм та зміцнює кістки. А останнє дослідження вчених довело, що молоко запобігає захворюванням серця, захворюванням на розсіяний склероз і такій страшній хворобі, як рак простати. Також відомо, що вітамін D дуже корисний у профілактиці хвороби Альцгеймера.

Варто нагадати, ще раніше вченим вдалося з’ясувати, що вітамін D може знизити рівень смертності.

Цікавий факт:

Фахівці вважають, що приблизно 75-80% жителів Європи мають здатність перетравлення молока, а більшість представників монголоїдної раси (Китай, Японія, острови Полінезії), майже ніколи не вживають молоко, оскільки їх організм не здатний його засвоїти!


Категорія: А чи знаєти Ви: | Переглядів: 551 | Додав: admin | Дата: 31.08.2010

Краса природи від National Geographic.

Час від часу науково-популярний телеканал National Geographic Channel опубліковує колекції красивих фотографій природи. Ось чергова колекція.

1. Американський журавель:
Американський журавель.
2. Євразійський бурий ведмідь (Фінляндія):
Євразійський бурий ведмідь (Фінляндія).
3. Національний парк Кемері (Латвія):
Національний парк Кемері, Латвія
4. Річка Кінг Рівер (Австралія):
Річка Кінг Рівер (Австралія).
5. Національний заповідник Каталаліксар (Чилі):
Національний заповідник Каталаліксар, Чилі
6. Американська річкова черепаха (Теннессі):
Американська річкова черепаха (Теннессі).
7. Морська зірка (Французька Полінезія):
Морська зірка (Французька Полінезія).
8. Актинія Heteractis magnifica (Великий Бар’єрний Риф, Австралія):
Актинія Heteractis magnifica (Великий Бар'єрний Риф, Австралія).
9. Айсберг:
Айсберг.
10. Блискавка в Дубаї:
Блискавка в Дубаї.


Категорія: А чи знаєти Ви: | Переглядів: 512 | Додав: admin | Дата: 31.08.2010

Річка Каньо Крісталес визнана найкрасивішою в світі!

Річка Каньо Крісталес визнана найкрасивішою в світі!

В основному люди, які вперше в житті дивляться фотографії річки Каньо Крісталес переконані, що це робота Photoshop або подібних програм, по обробці фотографій. Але насправді, дана річка існує насправді, і продовжує вражати своєю красою і незвичайністю все більше і більше туристів та місцевих жителів.

Неймовірне забарвлення і неперевершено насичені кольори, які ви можете побачити на фото, це ні що інше, як результат життєдіяльності мешкаючих в Каньо Крісталес водоростей, які умовно можна поділити на п’ять видів. Відповідно до настання періоду активної діяльності того чи іншого виду водоростей річка може мати такі кольори: чорний, червоний, синій, блакитний та жовтий.

Так само ефектності забарвлення водоростей надає неймовірно чиста вода річки, яку за результатами деяких хімічних аналізів можна вважати дистильованою. Вона допомагає не втрачати колір водоростей навіть якщо дивитися на дно річки в місцях великої глибини.

Саме за перелічені властивості дана річка і визнана найкрасивішою в світі, яка не зможе залишити вас байдужими.

Річка Каньо Крісталес визнана найкрасивішою в світі!

Річка Каньо Крісталес визнана найкрасивішою в світі!

Річка Каньо Крісталес визнана найкрасивішою в світі!


Категорія: А чи знаєти Ви: | Переглядів: 475 | Додав: admin | Дата: 31.08.2010

Значення риторики у визначенні брехні набирає нового значення.

Брехня, брехун.

Не дивлячись на те, що кілька десятиліть тому, єдиним більш менш ефективним способом дізнатися, бреше людина чи ні, був, так званий, «детектор брехні». Сьогодні вчені зробили суттєвий крок вперед. Група вчених з Британського університету оприлюднила результати своїх експериментів, пов’язаних з пошуком нових методів визначення брехні.

Було встановлено, що спостерігаючи за зіницями співрозмовника, можна визначити, говорить він правду, чи намагається вас обдурити. Така залежність між зіницями і тим, що людина говорить, обумовлена нашою фізіологією і будовою головного мозку. Тому що коли ми вигадуємо, задіюється певна частина мозку, яка переживає стресову ситуацію, і при цьому наші зіниці трохи розширюються.

Крім зіниць, брехуна також можуть видавати безліч несвідомих дій, які можуть супроводжуватися чуханням потилиці, прикриттям рота, або погладжуванням носа. Все це елементи риторики, які більшість людей не в змозі контролювати, так, як відбувається це на підсвідомому рівні.

Категорія: А чи знаєти Ви: | Переглядів: 449 | Додав: admin | Дата: 31.08.2010

Космічна подорож. BBC.

Віртуальна відео-подорож Сонячною системою:


Категорія: А чи знаєти Ви: | Переглядів: 480 | Додав: admin | Дата: 31.08.2010

Робот-рятувальник.

Робот-рятувальник Quince

І знов Японія, і знов японські фахівці та їх унікальні розробки. На цей раз спеціалісти з японського Chiba Institute of Technology розробили робота QUINCE, основне призначення якого – пошук і порятунок людей під завалами, через які гинуть мільйони людей по всьому світу. Розробники сподіваються, що робот стане хорошим помічником для рятувальних служб, і зможе врятувати багато людських життів.

Завдяки спеціальним інфрачервоним датчикам, робот вміє виявляти людину і виводити на дисплей дистанційного керування місце її перебування. Також може доставити потерпілому необхідні засоби, які допоможуть протриматися до повного вивільнення: аптечку, пляшку води, телефон для зв’язку, і т.д.

Чотири пари коліс та танкові гусениці забезпечують відмінну прохідність робота під завалами. Крім цього, він може пересуватись по похилій площині 82°.

Тестування робота QUINCE заплановане на вересень цього року і відбудеться на території пожежної частини міста Чібо.


Категорія: А чи знаєти Ви: | Переглядів: 554 | Додав: admin | Дата: 31.08.2010

Телефон за мільйон.

Gresso Luxor Las Vegas Jackport

Представляємо вам чергову новинку компанії Gresso - мобільний телефон Gresso Luxor Las Vegas Jackport, ціна якого становить цілий 1 000 000 доларів.

Так само, як і всі інші екслюзивні телефони, модель оздоблена дорогоцінними матеріалами. Всього у світ вийшло тільки три екземпляри, а комерційний реліз призначено на серпень 2010 року.

Товщина телефону не перевищує 1,2 см. Корпус виготовлено із золота та діамантів, а задня панель із 200-річного африканського чорного дерева. Клавіші виготовлено із сапфіру.

На жаль, характеристики Gresso Luxor Las Vegas Jackport невідомі!

Gresso Luxor Las Vegas Jackport - телефон за мільйон!


Категорія: А чи знаєти Ви: | Переглядів: 480 | Додав: admin | Дата: 31.08.2010

Найдорожчий автомобільний номер.

Найдорожчий автомобільний номер, найдорожчий номерний знак у світі

Номерний знак на якому зображена цифра "1″ - це найдорожчий автомобільний номер в усьому світі.

На одному із аукціонів, що проходив в Арабських Еміратах, цей номер пішов з молотка за ціною 14 мільонів доларів. Таку космічну суму за простий номерний знак виклав Саїд Абдул Гаффар Хоєрі. Мабуть, він дуже хотів придбати ексклюзивний номерний знак, оскільки відразу після закінчення аукціону заявив, що міг заплатити вдвічі більше, приблизно 30 мільйонів доларів. Тепер, перед молодим мультимільйонером постало питання: який із своїх розкішних автомобілів прикрасити "одиничкою”?

До слова, в недалекому 2007 році брат Саїда став власником не менш дорогих автомобільних номерів: "5″ та "7″. За них він заплатив меншу суму, приблизно 10 мільйонів американських доларів.

Всі гроші, отримані від продажу автомобільного номера були спрямовані на будівництво нової лікарні.
Категорія: А чи знаєти Ви: | Переглядів: 425 | Додав: admin | Дата: 31.08.2010

Як правильно пити шампанське?

Шампанське, ігристе вино

Шампанське - це ігристе вино, що виготовляється із особливого сорту винограду, який росте у Франції в провінції Шампань. У наш час, шампанське є традиційним алкогольним напоєм на будь-якому святі, оскільки із ним свято стає ще кращим, більш живим. Наприклад, згадайте святкування Нового року.

Після численних експериментів із шампанським, французьким вченим вдалося з’ясувати, як правильно пити цей напій? Вони науково обгрунтували необхідність охолоджувати шампанське перед вживанням, повідомляє журнал "Journal of Agricultural and Food Chemistry”. Також вчені довели, що ігристі вина потрібно наливати по краю нахиленого бокала.

Смак шампанського, як і всіх інших ігристих вин залежить від вмісту CO2 (вуглекислого газу), який утворює освіжаючі бульбашки. Під час досліджень, вчені охолоджували напій до 4°, 12° та 18° С. Виявилося, що чим тепліше шампанське, тим більші втрати вуглекислого газу, так само, як і при наливанні шампанського прямо в центр келиха.

Тобто, дослідники зійшлися на думці, що шампанське найкраще вживати охолодженим і наливати по краю нахиленого келиха.

Категорія: А чи знаєти Ви: | Переглядів: 499 | Додав: admin | Дата: 31.08.2010

Календар
«  Серпень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Богуслав
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького
Адреса: 09700 м.Богуслав, Київської області, вул.Інтернаціональна, 17
Телефон: (04561) 4-28-85 (приймальна комісія);
E-mail: B_collage@ukr.net

Безкоштовний хостинг uCoz